Tampere Head Office

Haarlankatu 4 B, 33230
katso kartalla »
puh. +358 50 438 2128

Seinäjoki

Vaasantie 11, 60100
katso kartalla »
puh. +358 40 775 6930

Y-tunnus

2364627-7

Tiedustelut

info@propagandafinland.com

Tilaukset

mainos@propagandafinland.com
tai mainostilauslomakkeella.

Palvelu- ja toimitusehdot

Tutustu niihin täällä

#positiivistapropagandaa

Mainonta, viestintä, brändit, digi, oppiminen

Samuli Korhonen Toimitusjohtaja, partner +358 40 861 1081 samuli@pgda.fi

Johanna Partanen Asiakkuusjohtaja, partner +358 40 841 6517 johanna@pgda.fi

Krista Ahokas Asiakkuusjohtaja +358 50 3699314 krista@pgda.fi

Sanna Oinonen Tiedottaja, viestinnän suunnittelija, partner +358 50 576 1609 sanna.oinonen@pgda.fi

Seinäjoki, Vaasa

Sanna Kivimäki Projektipäällikkö, Seinäjoki +358 40 775 6930 sanna.kivimaki@pgda.fi

Anna-Kaisa Vuorenmaa Projektipäällikkö, Seinäjoki / Vaasa +358 40 705 3394 anna-kaisa@pgda.fi

Johtoryhmä

Samuli Korhonen Toimitusjohtaja, partner +358 40 861 1081 samuli@pgda.fi

Niko Airaksinen Luova johtaja, partner +358 400 804 930 niko@pgda.fi

Kari Jokinen Pääsuunnittelija, partner +358 41 525 7674 kari@pgda.fi

Johanna Partanen Asiakkuusjohtaja, partner +358 40 841 6517 johanna@pgda.fi

Sanna Oinonen Tiedottaja, viestinnän suunnittelija, partner +358 50 576 1609 sanna.oinonen@pgda.fi

Krista Ahokas Asiakkuusjohtaja +358 50 3699314 krista@pgda.fi

Elina (Elli) Tiainen Projekti- ja kehityspäällikkö +358 40 731 9278 elina@pgda.fi

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003723646277
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Mainostoimisto Propaganda Finland Oy
Sarjanro (2364627-7)
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 10MB/tiedosto) osoitteeseen: 23646277@scan.netvisor.fi

Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

Paperilaskujen skannauspalvelu

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Mainostoimisto Propaganda Finland Oy
Sarjanro (2364627-7)
PL 100
80020 Kollektor Scan